Kup Teraz

Ostatnio przeglądane

Producenci

Newsletter

ARVANITI - Wyjątkowy Ser Manouri PDO 300g (vacuum)

Manouri jest serem kremowo-białym, z fakturą przypominającą lekki sernik. Jest bardzo łagodny i ma świeży, mleczny i nieco cytrusowy smak.

Tradycyjny sposób jego produkcji zyskał uznanie Komisji Europejskiej i spowodował przyjęcie Manouri na listę wyrobów o chronionej nazwie pochodzenia (PDO).

WIęcej informacji

Dodaj Usuń

24,00 zł


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Dodaj do listy życzeń

Jego historia sięga 19 wieku. Ser Manouri jest jednym z najbardziej lubianych serów greckich wytwarzany z mleka owczego i koziego. Manouri jest serem z białka serwatkowego, o gładkiej, cudownie roztapiającej się konsystencji. Ser ten stanowi niskotłuszczową alternatywę dla greckiego jogurtu. Jest to ser pozbawiony skórki. Przepis na ten ser opiera się na recepturze serów Feta.

Manouri jest serem kremowo-białym, z fakturą przypominającą lekki sernik. Jest bardzo łagodny i ma świeży, mleczny i nieco cytrusowy smak.

Tradycyjny sposób jego produkcji zyskał uznanie Komisji Europejskiej i spowodował przyjęcie Manouri na listę wyrobów o chronionej nazwie pochodzenia (PDO).

Ser Manouri jest wykorzystywany do wypieku ciast lub po skropieniu miodem do spożywania na śniadanie. Doskonały do sałatek, zapiekania, gotowania i pieczenia, a w szczególności do przygotowywania deserów. Można podawać go samodzielnie z dodatkiem dżemu.

Ponadprzeciętna jakość Manouri na pewno zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.  

Ser Manouri Arvaniti wyróżniony został wieloma miedzynarodowymi nagrodami za jakość i smak!

Sery po przyjeździe do naszego sklepu są krojone na mniejsze porcje, ważone, a następnie pakowane próżniowo, aby jak najdłużej zachować świeżość. W przypadku chęci zakupu kawałka sera w wielkości obecnie niedostępnej prosimy o kontakt

W okresie letnim pakujemy produkt w torbę termiczną z wkładem chłodzącym.

Właściciele przedsiębiorstwa Arvaniti Dairy są zdania, że znajomość najnowszych trendów oraz śmiałe spojrzenie w przyszłość to swoiste klucze do sukcesu prowadzonej działalności. Z uwagi na ten fakt, postanowili oni oprzeć swoją firmę na silnych, ponadczasowych fundamentach, jakimi są:

Utrzymanie najwyższej jakości. Szacunek do klienta. Prawdziwa pasja. 

Korzenie naszej firmy sięgają roku 1980. Historia sukcesu przedsiębiorstwa to przede wszystkim stały rozwój zarówno w Grecji jak i poza jej granicami. Pozwoliło to firmie Arvaniti Dairy zająć zaszczytne miejsce pośród światowych potentatów w branży spożywczej. Jakość naszych produktów została nagrodzona złotym medalem na Międzynarodowych Targach Sera. Nagroda ta to wyróżnienie dla greckiego przemysłu mleczarskiego, uznanie najwyższej jakości oferowanych produktów oraz docenienie pasji wkładanej przez wytwórców w swoją pracę.

Naszą międzynarodową renomę opieramy na trzech silnych filarach:

  • Szanujemy lokalną tradycję oraz pozostajemy wierni filozofii naszej firmy,
  • Dbamy o utrzymanie rodzinnego charakteru przedsiębiorstwa Arvaniti Dairy – nawet pomimo jego stałego rozwoju,
  • Nasze zakłady przetwórcze zlokalizowaliśmy w sercu greckiego zagłębia mleczarskiego, w otoczeniu grecko-macedońskich pastwisk. 

Arvaniti Dairy przykłada ogromną wagę do stosowanych podczas produkcji sera surowców. Każdego dnia nabywamy od zaufanych lokalnych producentów najlepsze mleko w regionie. Pieczołowicie kontrolujemy także każdą fazę produkcji oraz przetwórstwa stosowanego mleka – począwszy od przeprowadzanych audytów hodowli i żywienia krów mlecznych, na testach jakości produktów końcowych skończywszy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom ponadprzeciętnie wysoką jakość sprzedawanych towarów.

Przedstawiciele przedsiębiorstwa stale dążą ku osiągnięciu założonego celu. Są oni doskonale zaznajomieni z branżą oraz stosują tradycyjne metody produkcji sera. Arvaniti Dairy dokłada wszelkich starań, by nadać wytwarzanym towarom lokalny charakter. Oferujemy zainteresowanym konsumentom produkty spożywcze o delikatnym, wyjątkowym smaku, który na pewno nigdy nie odejdzie w zapomnienie. Nie ustajemy także w staraniach podtrzymania starożytnej greckiej tradycji produkcji nabiału. 

30 other products in the same category: