Kup Teraz

Ostatnio przeglądane

Producenci

Tagi

Brak tagów

Newsletter

Premium Chałwa Kakaowa Ręcznie Robiona 500g

ARGOUDELIS Premium ręcznie robiona chałwa produkowana w sposób tradycyjny od 1919r w  Piraeus, Grecja.

Poznaj ekskluzywną serię produktów "Argoudelis Premium” – jej głównymi założeniami są: wysoka jakość oraz nowoczesne opakowanie. 

WIęcej informacji

Dodaj Usuń

37,00 zł

Add to wishlist

ARGOUDELIS Premium - ręcznie robiona chałwa, produkowana w sposób tradycyjny od 1919r w Piraeus, Grecja.

 

Wyróżniona przez prestiżowy magazyn kulinarny "BHMA Gurmet" za wyjątkową jakość i zaliczona do grona stu najlepszych produktów spożywczych Grecji w 2012 roku!

Poznaj ekskluzywną serię produktów "Argoudelis Premium” – jej głównymi założeniami są: wysoka jakość oraz nowoczesne opakowanie. Seria ta tworzona jest z myślą o klientach o zapędach kosmopolitycznych (na opakowaniu znajdują się napisy przede wszystkim po angielsku). Zapewniamy, że produkty staną się jedyną w swoim rodzaju gratką w sklepach z regionalną żywnością, delikatesach oraz w sklepach zlokalizowanych w kurortach turystycznych.

Chałwa ARGOUDELIS wytwarzana jest ręcznie zgodnie z recepturą wykorzystywaną przez 95 lat. Firma wprowadziła także rygorystyczne standardy bezpieczeństwa żywności. Tahini (masa sezamowa) oraz topiony cukier mający formę karmelu są powoli mieszane w półkolistych pojemnikach, nadając chałwie charakterystyczną, włosowatą fakturę i umożliwiając jej pocięcie na kawałki bez uszkadzania pierwotnej struktury. Jedyny w swoim rodzaju proces produkcyjny oraz jakość masy sezamowej produkowanej bezpośrednio w firmie z najlepszego sezamu pozwala przedsiębiorstwu oferować zainteresowanym klientom produkt charakteryzujący się wyjątkowym smakiem oraz niepowtarzalną fakturą.

 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: