Kup Teraz

Ostatnio przeglądane

Producenci

Newsletter

DOLOPIA Naturalna Konfitura z Pomarańczy Extra 280g

Słodka marmolada pomarańczowa nagrodzona została w roku 2014 srebrnym medalem na największym brytyjskim konkursie marmolady wyprzedzając tym samym 2500 innych konkurentów (Srebrny Medal Dalemain 2014).   

WIęcej informacji

Dodaj Usuń

22,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Magia greckiej wsi kryje się w ogromnej różnorodności owoców. To właśnie one kuszą swoimi fascynującymi kolorami oraz zapachami, porywając oraz inspirując producentów żywności.  

Wykorzystując pieczołowicie wybrane owoce dostarczane przez greckich rolników, tworzymy niezwykłe dżemy i marmolady niezawierające jakichkolwiek konserwantów.

Słodka marmolada pomarańczowa - fine cut -  bez wątpienia zachwyci konsumentów silnym aromatem oraz bogatym smakiem.  

Do produkcji 100 gram tej słodkiej marmolady firma Dolopia wykorzystuje około 80 gram owoców. W marmoladzie nie znajdziemy glukozy, pektyn czy też innych dodatków wzmacniających smak.

Słodka marmolada pomarańczowa nagrodzona została w roku 2014 srebrnym medalem na największym brytyjskim konkursie marmolady wyprzedzając tym samym 2500 innych konkurentów (Srebrny Medal Dalemain 2014). 

Skład: Słodkie pomarańcze, cukier

Termin przydatności do spożycia: min 12mies. od daty zakupu

Bez konserwantów!

   

Kuchnia grecka stanowi nieodłączny element śródziemnomorskiej tradycji kulinarnej. Zyskała ona w ostatnich latach na popularności, głównie dzięki naciskowi kładzionemu na stosowanie składników dań korzystnie wpływających na stan naszego zdrowia. Jednym z głównych celów przyświecających właścicielom przedsiębiorstwa Dolopia jest przybliżanie klientom z całego świata tradycyjnych lokalnych produktów spożywczych charakteryzujących się unikatowym smakiem oraz aromatem.

Za punkt honoru firma przyjęła dostarczanie koneserom greckiej kuchni produktów wytwarzanych zgodnie z lokalnymi prawidłami. Co więcej, do produkcji naszych specjałów wykorzystywane są wyłącznie najwyższej jakości składniki. W proces produkcyjny wkładamy nie tylko zdobyte doświadczenie ale i prawdziwą pasję. Ważna jest dla nas jakość, nie ilość.  

Nic nie motywuje naszego zespołu do pracy bardziej niż marzenie o przeniesieniu konsumentów do czasów naszych babć i przybliżeniu im tradycyjnego greckiego trybu życia. Warto wiedzieć, że kuchnia tradycyjna cieszy się wśród mieszkańców kraju ogromnym szacunkiem. Z przyjemnością nauczymy doceniać ją również naszych klientów.   

2 other products in the same category: